Внутрішні потреби Збройних Сил України виходять далеко за забезпечення зброєю, спорядженням, медикаментами та харчуванням. ЗСУ потребують вузькоспеціалізованої технічної допомоги, яку ми й надаємо. Це, зокрема:
винахід, тестування та виготовлення ефективних розвідувальних та бойових дронів й навісного обладнання;
модернізація технічного оснащення;
модернізація військової техніки різного призначення;
переобладнання технічних засобів і систем зв’язку відповідно до сучасних стандартів;
інтеграція пристроїв, які їдуть на фронт з усіх куточків планети;
вдосконалення управління внутрішньої комунікації;
створення засобів безперебійного живлення;
робота над проєктною документацією та її погодження з військовим командуванням.
Левова частина нашої роботи - R&D (розробка, прототипування, експериментальне виготовлення і випробування) та оперативна допомога командам і підрозділам ЗСУ - не потрапляє в рамки фінансування від фондів. Цю діяльність ми покриваємо власним коштом та коштом небайдужих людей і організацій.
Ми працюємо безпосередньо із запитами військових підрозділів — від КСВ, КВЗ, ДАС, НГУ, ППО, ССО та ГУР до запитів окремих військовослужбовців та волонтерів.
За нашими плечима — співпраця з усіма бронетанковими заводами України, встановлення усіх наявних на нашій техніці типів зв'язку та реалізація сотень запитів від українських військовослужбовців.
При цьому ми також виступаємо посередниками в реалізації запитів. Якщо потрібний військовим проєкт уже хтось втілив, ми домовляємося з виробником і допомагаємо допрацювати та масштабувати рішення. Головне — оперативно та якісно реалізувати завдання для потреб ЗСУ.
Щоб подати запит на розробку проєкту або ремонтні роботи, заповніть цю форму.
Співзасновники та частина команди “Інженерного корпусу” працюють разом вже понад десять років. До початку вторгнення росії в Україну у 2014-му кістяк команди працював над розумними будинками та дотичними проєктами.
З початком на той час антитерористичної операції на Сході країни, частина нашої команди пішла добровольцями на фронт. Ті ж, хто лишився працювати, почали допомагати їм із забезпеченням. Зокрема, ми почали допомагати із засобами зв’язку будь-якого типу, а також власноруч збирати радіодетонатори, БПЛА, коптери тощо.
Серед військових пішов поголос, запитів на розробку різних пристроїв все більшало — і скоро допомога війську стала нашим основним видом діяльності.
Наш досвід допомоги українським Збройним Силам тягнеться через всю історію новітньої війни росії проти України, тож ми знаємо свою справу і добре розуміємося на потребах та специфіці української армії.
Все це вже дозволило нам успішно реалізувати близько 300 як комерційних, так і некомерційних проєктів. Частина модернізованої за нашими проєктами військової техніки в Україні поставлена у серійне виробництво.
Але ми можемо значно більше — і щодня доводимо це в наших цехах.